مشروح خبر

غرفه برگزیده

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

غرفه های برگزیده نمایشگاه کتاب تهران معرفی شدند

هیأت داوران بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از میان غرفه های مشمول شیوه نامه، اسامی غرفه های برتر را به شرح ذیل اعلام می کند:

1ـ هیأت داوران در حوزه ناشران داخلی غرفه ها ی زیر را انتخاب کرد:

الف ـ در بخش ناشران عمومی هیأت داوران ضمن تقدیر از غرفه های گرایش تازه، آوند دانش و مهرسا، غرفه انتشارات اسراء به مدیر مسئولی آقای مرتضی واعظ جوادی آملی و نشرنی به مدیر مسئولی آقای جعفر همایی را به طور مشترک انتخاب می کند.

ب ـ در بخش ناشران کودک و نوجوان غرفه انتشارات طلایی به مدیر مسئولی آقای کاظم طلایی

ج ـ در بخش ناشران دانشگاهی غرفه انتشارات فدک ایساتیس به مدیر مسئولی آقای حمیدرضا دره شیری

د ـ در بخش ناشران آموزشی ضمن تقدیر از غرفه انتشارات گاج، غرفه انتشارات خط سفید به مدیر مسئولی آقای مجید توانایی را به عنوان غرفه برتر انتخاب می کند.

2 ـ در حوزه ناشران بین الملل هیأت داوران غرفه های زیر را انتخاب کرد:

الف ـ در بخش ناشران کتب عربی، غرفه جمعیت المعارف الاسلامیه الثقافه از کشور لبنان به مدیر مسئولی آقای الحاج عصام نعمه

ب ـ در بخش ناشران کتب لاتین، غرفه شهر کتاب به مدیر مسئولی آقای محمدرضا مهدی زاده و غرفه کاسپین به مدیر مسئولی آقای رضا اسدی

3ـ در حوزه نشر الکترونیک هیأت داوران ضمن تقدیر از غرفه فیدیبو و عصر گویش افزار، غرفهپیام حنان به مدیر مسئولی آقای محمد آباقری مهابادی را به عنوان غرفه برتر انتخاب می نماید. ولی در بخش خارجی نشرالکترونیک هیچ غرفه ی را شایسته انتخاب ندانسته است.

4ـ در حوزه عفاف و حجاب هیأت داوران غرفه های زیر را که با رعایت شئونات اخلاقی و اسلامی بهترین جلوه های عفاف و حجاب را در طول برگزاری نمایشگاه داده اند، انتخاب کرده است:

الف ـ غرفه انتشارات پیام مشرق از بخش ناشران کودک و نوجوان به مدیر مسئولی خانم تهمینه آقا محمد علی کرمانی

ب ـ غرفه ویژه آثار امیرالمومنین (ع) از بخش ناشران عمومی به مدیر مسئولآقای مهدی خوش رو

ج ـ غرفه انتشارات گاج از بخش ناشران آموزشی به مدیر مسئولی آقای ابوالفضل جوکار

همچنین هیأت داوران از غرفه هی برتر دولتی مراتب قدردانی خود را با اعطای لوح سپاس به شرح زیر اعلام می کند.

1ـ در حوزه ناشران داخلی غرفه انتشارات انقلاب اسلامی به مدیر مسئولی آقای علیرضا مختارپور قهرودی و غرفه انتشارات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به مدیر مسئولی آقای سید غلامرضا حسینی

2ـ در حوزه ناشران دولتی بین الملل  الکترونیک هیأت داوران هیچ غرفه ای را انتخاب نکرده است.

3ـ در حوزه عفاف و حجاب هیأت داوران از غرفه ستاد اقامه نماز به مسئولیت آقای مجتبی کلباسی اشتریمراتب سپاسگزاری خود را به جای می آورد.

4ـ هیأت داوران ضمن خوشامدگویی به مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه، کشور دوست و برادر افغانستان، از غرفه سفارت کبرای افغانستان به مدیر مسئولی آقای محمد افسر رهبین رایزن فرهنگی افغانستان و غرفه انتشارات عازم به مدیر مسئولی آقای اجمل عازم به نمایندگی از اتحادیه ناشران افغانستان قدردانی ویژه خود را به عمل می آورد.

5ـ هیأت داوران برخود فرض می داند که به پاس سلحشوری و رشادت های مردم این سرزمین در طول هزاره های تاریخ از نام بیکران خلیج فارس ایران به بهانه برپایی نمایشگاه مستند با تنوع موضوعی خلیج فارس، از آقای برزین ضرغامی مدیر مسئول غرفه خلیج فارس مراتب تقدیر و تشکر ویژه خود را به جای آورد.